Main menu

Novinky a krásné vánoce

Rok 2015 pro nás znamenal období rozvoje a nových projektů. Rádi bychom se s Vámi podělili o novinky a popřáli Vám krásné svátky.

Tento rok byl pro nás významný. Dařilo se nám úspěšně rozvíjet spolupráci se stávajícími klienty a díky nim i partnerskému vztahu se společností Oracle jsme mohli přijmout nové kolegy a rozjet další projekty.

Rád bych se zmínil o hlavním projektu tohoto roku nazvaném Real-Time Pharma. Jde o informační portál pro profesionály z řad lékárenských firem poskytující přesné a rychlé informace o prodejích v lékárnách a e-shopech po celé České republice. Díky němu mají klienti z řad výrobců i distributorů k dispozici informace o segmentaci trhu, reakci zákazníků na marketingové kampaně nebo ad-hoc analýzy a to vše na denní bázi.

V roce 2016 budeme nejen pomáhat našim stávajícím klientům dosahovat ještě lepší a efektivnější výsledky při obsluze jejich zákazníků, ale představíme také další projekty, plánujeme otevřít novou pobočku a plánujeme významné rozšíření našich řad o nové spolupracovníky.

Chci Vám za celý tým Ceos Data poděkovat za dosavadní spolupráci a popřát klidné Vánoční svátky a mnoho úspěchů v roce 2016.

 

Milan Marťák, CEO

Ceos Data s.r.o.

 

Milan Martak small

 

Kontakt

CEOS Data s.r.o.
Technologická 375/3, 708 00, Ostrava-Pustkovec

Office Praha
Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4

info@ceosdata.com
Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové