Main menu

CEOS Data na akci Oracle Special Summer Evening on the Roof

CEO společnosti CEOS Data Milan Marťák přednášel na úspěšné akci společnosti Oracle nazvané Special Summer Evening on the Roof.

oracle strecha

 

V rámci již tradiční spolupráce mezi CEOS Data a Oracle se uskutečnila 18. srpna na Special Summer Evening on the Roof přednáška Milana Marťáka na téma Retail Analytics v praxi.

Jejím cílem bylo ukázat na praktickém příkladu největší sítě lékáren v České republice Dr. Max využití nástrojů Oracle. Milan Marťák předvedl publiku téměř stovky zástupců předních českých i zahraničních společností, jak Česká lékárna holding a.s., provozovatel sítě Dr. Max, přistupuje k řízení svého maloobchodního řetězce.

Popsal motivaci, která vedla Dr. Maxe k využití těchto nástrojů a také přínos v každodenní praxi v podobě zvýšení spokojenosti klientů, jejich věrnosti, úspory nákladů a růstu efektivity obchodu.

Specificky se zaměřil na architekturu řešení CRM v Dr. Maxovi od segmentace produktů a zákazníků, přes expertní systém pro příprodej zboží, řízení kampaní a také analýzu a vizualizaci dat pomocí Business Intelligence.

Přednáška se setkala s velmi příznivým ohlasem posluchačů zejména z toho důvodu, že je nezatěžovala technickým žargonem, soustředila se na přínos v každodenní praxi a vše bylo ilustrováno konkrétními případy. Největší úspěch sklidily ukázky vizualizace dat a jejich využití pro řízení obchodu retailového řetězce.

Kontakt

CEOS Data s.r.o.
Technologická 375/3, 708 00, Ostrava-Pustkovec

Office Praha
Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4

info@ceosdata.com
Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové