Main menu

CEOS Data na konferenci Prodej 360°

14. 9. 2017 proběhl v Praze první ročník konference Prodej 360° s podtitulem „Prodejce a jeho zákazník ze všech stran aneb každý pohled je dobrý.“ Zúčastnilo se ho téměř 80 odborníků z předních retailových firem, poradenských a výzkumných agentur i IT společností. A nechyběl na ní ani CEOS Data, který byl jedním z hlavních partnerů konference.

Zkušení profesionálové z Dr. Max, CEOS Data, Oracle, PwC a Ipsos prezentovali, jak efektivně řídit prodej v kamenných prodejnách i na eshopu, jak získat více informací o svých zákaznících nebo jak lépe vizualizovat prodejní data.

Hlavním speakerem byl Ing. Daniel Horák, generální ředitel společnosti Česká lékárna Holding a.s., provozovatel největší sítě lékáren v České republice Dr. Max. Zaměřil se na téma řízení velkého retailového řetězce kombinujícího kamenné prodejny a menší, avšak rychle rostoucí eshop.

Jak řekl v rámci své prezentace: „Klíčem k úspěchu sítě Dr. Max bylo to, že jsme jako první změnili lékárny na místo, kde se lidmi zacházelo jako s váženými zákazníky. Nyní v tomto trendu pokračujeme zejména v rámci věrnostního programu, který se patří svými 2,5 miliony členy mezi největší v České republice.“

Milan Marťák, CEO společnosti CEOS Data se zaměřil na segmentaci zákazníků a systém doporučující klientům Dr. Maxe nejvhodnější zboží v kamenných prodejnách, na eshopu i v rámci kampaní. Předvedl také, jak mohou maloobchodníci vytěžit ze zákaznických dat opravdové poklady. 

Na našem kanálu na YouTube najdete jak shrnující video z konference tak i jednotlivé přednášky.

https://www.youtube.com/channel/UCCq-mKqYReSB0PUjpnKKvNQ

Ing. Marek Juda

Marketing manager

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prodej360small

Kontakt

CEOS Data s.r.o.
Technologická 375/3, 708 00, Ostrava-Pustkovec

Office Praha
Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4

info@ceosdata.com
Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové