About us

Kdo jsme?

Vyvíjíme špičkový tailor-made software, těžíme z dat to nejlepší a navrhujeme na datech založená byznysová řešení.

Jsme experti na pokročilou analýzu dat, stavíme datové sklady připravené na ty největší výzvy, navrhujeme využití Business Intelligence pro potřeby celé organizační struktury společností. Naše řešení využívá špičkové technologie a nejnovější přístupy v oboru, jakými jsou využití umělé inteligence, inovativních produktů Oracle, Microsoft, IBM nebo aktuálních vývojářských prostředí.

Naši konzultanti, architekti a vývojáři mají zkušenosti v oborech, jako je zdravotnictví, retail, telekomunikace nebo bankovnictví.

Naši zákazníci oceňují mnohaletou expertízu konzultantů CEOS Data, aktivní návrhy řešení plynoucí z know-how a znalosti klientova byznysu. Schopnost škálování řešení podle situace i úzká spolupráce s klientem přinášejí extrémní schopnost adaptace a rychlost při nasazování novinek.

Našemu klientovi jsou neustále k dispozici konzultanti, kteří mu okamžitě pomáhají s řešením úkolu a nezatěžují ho zbytečnou formální komunikací. Naše reakce tak jsou velmi flexibilní a rychlé. Agilním řízením projektů dosahujeme vysoké efektivity vývoje. Vybroušené procesy pak znamenají velmi nízkou chybovost nasazených aplikací.

Našimi klienty se stávají společnosti, které:

  • Potřebují analyzovat velké množství dat a staví na nich svá strategická a provozní rozhodnutí.
  • Využívají zastaralá, nevhodná nebo nedostatečná datová řešení.
  • Očekávají vyšší výkon od managementu v celé organizační vertikále.
  • Neznají potenciál využití Business Intelligence a nevědí, kde začít.
  • Hledají spolehlivého partnera s velkou vývojovou kapacitou a profesionálním přístupem.
  • Rostou a očekávají dostatečně robustní technické řešení pro svá data.

Naši lidé

Šedesátičlenný tým společnosti CEOS Data s.r.o. se při své práci opírá o dlouholeté zkušenosti z působení v mnoha významných společnostech (např. Oracle, AT&T, Siemens, Česká spořitelna aj.) i přímé účasti a řízení velkých projektů v České republice i v mezinárodním měřítku.

Základem našeho přístupu je důraz na kvalitu, flexibilitu a výbornou komunikaci s klientem.

Spolupracujeme s klienty z poboček v Praze, Ostravě, Brně, Plzni a Hradci Králové.

Ing. Milan Marťák
Managing Director, zakladatel společnosti
Milan má dlouholeté zkušenosti z mezinárodních společností a budování technologických firem v Silicon Valley. Kromě vedení společnosti se zaměřuje na architekturu systémů a Business Development.
Ing. Zuzana Šnajdrová
Customer Care Director, zakladatel společnosti
Zuzka využívá bohaté mezinárodní zkušenosti z konzultingu a vývoje podnikových systémů pro organizaci a zajištění špičkového zákaznického servisu.
Lukáš Baroch
Business Development Director
Lukáš má na starosti obchodní aktivity firmy včetně akvizice nových zákazníků a projektů, péče o ty stávající a hledání nových investičních příležitostí. Ve své práci se opírá o dlouholeté zkušenosti s projektovým plánováním, B2B agendou a zákaznickým servisem. Perfektně zná schopnosti našich odborníků a dokáže zákazníkovi pomoci s jejich efektivním využíváním.
Pavol Zemaník
CIO
Pavol je skutečným technologickým guru naší společnosti. Jeho rozsáhlé know-how v oblasti IT řešení a vedení vývojového týmu tvoří základ jeho extrémního přínosu v každém realizovaném projektu. Pavol je špičkový Oracle konzultant a jeden ze základních prvků úspěchu značky CEOS Data.
Martin Bartoň
Delivery Director
Jestliže je CIO hlavou našeho vývojového týmu, pak je Martin jeho krkem. Je zodpovědný za dodávku našich služeb klientovi a nezapomíná při tom ohlídat náklady a hlavně kvalitu. Při řízení našich konzultantů, analytiků, testerů a projektových manažerů se opírá o své velké zkušenosti s business i ntelligence a řízením vývojových týmů.
Miroslav Toman
Marketing Director
Mirek je marketingovým profesionálem s více než patnáctiletou zkušeností. Ve firmě má na starost komunikaci a marketingovou strategii značky. Mirkova práce je poměrně snadná – má za úkol ukázat to, co CEOS Data umí.

Jak šel čas

2008

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus dapibus mi et felis blandit scelerisque. Quisque semper nisi mauris, quis mattis diam commodo in. Praesent ut enim ut nisi tempus cursus. Morbi odio diam, bibendum sit amet aliquam pharetra, mollis eget lacus.

Fusce sed aliquam est. Morbi fermentum suscipit sagittis. Nunc ac molestie felis, at congue orci. Praesent volutpat mi id ipsum dapibus, at accumsan nulla tincidunt.


Aliquam quis nisl lacus. Duis at elit sed risus tincidunt bibendum eget vitae purus. Integer nec dui scelerisque ex interdum scelerisque. Proin et enim nec nisl euismod sodales vitae vel nunc. Fusce nec magna nisl. Phasellus diam justo, aliquet lacinia porta sit amet, lobortis id purus.

2009

Nulla pulvinar, nunc nec pellentesque bibendum, urna nunc finibus diam, ac posuere felis leo in purus. Mauris et mauris vitae dui vehicula consectetur id id tortor.

Integer eget feugiat odio. Suspendisse laoreet, turpis sit amet vestibulum placerat, ipsum est congue purus, non ornare risus metus at elit. Etiam et tempus ante. Sed ullamcorper justo vel nibh ullamcorper semper vitae eget sapien. Sed placerat id ante non consequat. Quisque at massa a erat dapibus porttitor eu nec tortor.

2010

Etiam et convallis elit, id pharetra leo. Ut vel viverra neque. Proin a sollicitudin purus, in feugiat nisi. Suspendisse potenti. Maecenas in diam eu dui varius sollicitudin.

2011

Fusce sed aliquam est. Morbi fermentum suscipit sagittis. Nunc ac molestie felis, at congue orci. Praesent volutpat mi id ipsum dapibus, at accumsan nulla tincidunt.


Pellentesque commodo luctus orci ut sodales. Pellentesque euismod sapien nec arcu vestibulum hendrerit. Maecenas scelerisque orci sapien, quis accumsan urna blandit et. Nullam ac orci et diam pretium sodales eu eget risus. Duis nec arcu in urna posuere sodales. Nulla eget est a quam euismod varius.

Co říkají naši klienti

Next Prev
"V datovém skladu a řešení BI máme k dispozici nástroje, které nám umožňují sledovat celou společnost na každé úrovni řízení s odpovídající úrovní detailu zobrazení. Řešení datového skladu a BI i bezprecedentní kvalita služeb Ceos Data nám pomáhají soustředit se na práci bez nutnosti zabývat se technickými detaily zpracování dat."
Ing. Jan Drábek
financial controller
Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quam praesentium eaque aut quo voluptatibus nulla, debitis libero. Eos ad consequatur quaerat delectus maxime quod, perferendis consequuntur eum minima maiores odit!
Lorem ipsum
CEO