Logistics services

Proměna společností v moderní digitální podniky, založené na pochopení a důsledném využití dat, se pravděpodobně nejvíce podepsala na efektivitě logistiky. Dlouhodobé snižování nákladů a naproti tomu také minimalizace marží donutily firmy přijmout inovativní technologie pro efektivní řízení nákupů, dopravy i skladování zboží a produktů. CEOS Data pomáhá pomocí umělé inteligence svým zákazníkům lépe plánovat, využívat své zdroje a precizně sledovat náklady.

Rozsáhlé zkušenosti s retailem vedly k vývoji produktu, který slouží k optimalizaci celého dodavatelského řetězce, logistiky a skladů našich zákazníků. Forecast! je založen na machine-learning enginu, který hledá vzorce a pravidla v celém procesu, a za pomoci vizualizací a dashboardů pomáhá nacházet úspory při plánování objednávek, nastavení akcí, logice skladu a dovozu. To vše na základě desítek ukazatelů, včetně počasí, aktuální aktivačních kampaní nebo skladových kapacit. Produkt také umožňuje eliminovat kanibalizaci akčních a maržových produktů.

Outsourcing logistiky pod kontrolou

Pro špičkového výrobce elektronové a fotonové optiky sloužící při produkci mikroprocesorů naši datoví architekti navrhli a realizovali řešení auditu přepravy svých zařízení a součástek realizovaných třetími stranami. Po nasazení controllingového enginu CEOSctrl došlo k okamžitému skokovému snížení nákladů o 40 %.

Chcete vědět, kolik byste ušetřili?

Nasazení Forecast! řešení lze jako proof-of-concept nasadit i v testovacím provozu. Kontaktujte nás a zjistěte, jakých úspor je možné pomocí našich služeb dosáhnout.