Kariéra

Proč pracovat u nás?

01

Otevřenost a respekt

V naší práci nás pohání podpora nových nápadů a naslouchání jiným názorům.

I když se nemusíme shodnout, jsme vždy profesionály, jsme upřímní a féroví. Vzájemný respekt napomáhá lepšímu porozumění a spolupráci. S kritikou přinášíme i návrhy.

Otevřeným, kreativním a cílevědomým přístupem dosahujeme lepších výsledků.
02

Individualita

Individuální potřeby každého zaměstnance i zákazníka si zaslouží patřičný respekt a podporu.

Společný úspěch a růst stavíme na využití silných stránek každého z nás.

Díky využití celého spektra osobností v našem týmu jsme schopní hledat lepší řešení v každodenních situacích vyžadujících kreativitu a odhodlání.
03

Zodpovědnost

Každý z nás je odpovědný za svou práci a dokáže její výsledky kdykoli obhájit.

Pracovní svobodu a zdroje využíváme pro zvýšení své vlastní efektivity. Vždy s nimi zacházíme tak, jako by šlo o naši vlastní investici.

Pomocí neustálého rozvíjení a zdokonalování procesů a postupů děláme věci lépe a efektivněji.
04

Partnerství

Důvěrný, partnerský a vyvážený přístup činí náš vztah se zákazníkem i kolegy efektivnějším a úspěšnějším.

Aktivně zákazníkovi nasloucháme a navrhujeme řešení, která jej posouvají blíže k cíli.

Rosteme společně.
05

Kompetence

Společně se soustředíme na to, co umíme nejlépe. V tom, co děláme, jsme špičkovými odborníky.

Předvídáme a díváme se dál než ostatní.

Naše práce má přesah a rozvíjí nejen vlastní podnikání, ale celý obor jako takový.

Firemní kultura

Naše firemní kultura se ztotožňuje s myšlenkou růstu i v individuální rovině - necháváme růst zaměstnance, umíme se přizpůsobit jejich individuálním potřebám. Věříme, že schopní lidé si umějí nejlépe sami nastavit své vlastní hranice a nejlépe jim vyhovuje prostředí, které je motivuje k tomu být kreativní a inovativní.

Benefity

 • Pružná pracovní doba
 • Příspěvek na dovolenou
 • Možnost home office
 • Kurzy anglického jazyka
 • 5 Sick days
 • Odměny za doporučení
 • Výhodné mobilní tarify
 • Příspěvek na nákup telefonu
 • Kanceláře stavěné pro lidi
 • Benefit plus karta
 • Výkonnostní finanční bonusy
 • Stravenkový paušál
 • Vzdělávání v oboru
 • Dotovaná Multisport karta
 • Příspěvek na penzijní připojištění

Aktuálně volné pozice

Team Leader

Pro existující i nové projekty v oblasti aplikačního vývoje stavíme nové týmy a hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Team Leader.

Mám zájem

JS Front-end/Full-Stack Developer

Pro existující i nové dlouhodobé projekty z oblasti aplikačního vývoje (mezi jinými třeba i redesign stávajících aplikací z platformy Oracle Apex do jiných technologií), stavíme nové týmy, do kterých hledáme seniorní i juniorní FE vývojáře.

Mám zájem

SQL Developer

Pro existující i nové dlouhodobé projekty z oblasti aplikačního vývoje (mezi jinými třeba i redesign stávajících aplikací z platformy Oracle Apex do jiných technologií), stavíme nové týmy, do kterých hledáme seniorní i juniorní vývojáře.

Mám zájem

Application analyst / DB analyst

Máte analytické a strukturované myšlení? Jste schopen se orientovat v business zadání a následně ho srozumitelně vysvětlit týmu? Pak máte ty klíčové vlastnosti, které potřebujeme.

Mám zájem

Infrastructure specialist

Hledáme specialistu, který umí řídit a realizovat projekty v rozvoji infrastruktury a řešit problematiku podpory a rozvoje cloudové platformy.

Mám zájem

IT projektový manager

Hledáme projektového managera v IT, který umí řídit projekty v rozvoji infrastruktury, vývoje a vedení projektů dle funkčních metodik. Kompletní zpracování projektového plánu, rozpočtu, sestavení milníků a dotažení projektu do žádoucího stavu.

Mám zájem

BI Analyst / Consultant

Baví vás vytváření reportů? Modelování dat vám není cizí a těší vás, když můžete složitá data interpretovat v jednoduchém dashboardu? Budete navrhovat a vytvářet reporty pro největší lékárenský řetězec. Ale nebojte se, nejen pro něj ;)

Mám zájem

DWH Developer

Hledáme zkušeného DWH vývojáře se zkušeností s vytvářením BI Datamartůa BI DataVault pro potřeby BI reportingu a znalostí DWH metodologie. Zajímá vás víc? Neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem

Business Analyst

Hledáme chytrého člověka, který umí naslouchat a analyzovat, jak by měly aplikace vypadat, aby přinesly co největší hodnotu.

Mám zájem

Máte zájem o jinou pozici?

  Soubor nevybrán

  Struktura týmů v CEOS data

  Naše týmy jsou agilní. Své aplikace a služby (produkty) řídí produktoví manažeři, kteří mají k dispozici své týmy. Složení týmů je variabilní a vede k maximální schopnosti rychlé akce a efektivity při zachování prostoru na inovace a údržbu svěřených produktů. Specializace jednotlivých členů týmu není výlučná a architekti, testeři i analytici se mohou pružně zastupovat a využívat profesních přesahů. Zároveň dochází k prolínání týmů tak, aby práce zůstávala zajímavá a zábavná. S produktovými manažery úzce spolupracuje key account manager, který se stará o podstatnou část komunikace se zákazníkem. Platí však, že své produkty zákazníkovi primárně prezentuje právě produktový manažer.

  Kanceláře

  V technologickém srdci Ostravy

  Kanceláře

  V hlavním městě Praha