SQL Developer

SQL DEVELOPER

Jsme CEOS Data – vyvíjíme, implementujeme a provozujeme aplikace i rozsáhlá DWH/BI řešení pro velké společnosti na českém trhu i v zahraničí. Jsme strategický partner celoevropské sítě lékáren Dr. Max pro oblast Analytics & Enterprise SW Development a máme na starosti migraci existujícího on-premise řešení vyvinutého na technologiích Oracle do Cloudu (Microsoft Azure). Migrace zahrnuje změnu několika technických platforem a re-implementaci klíčových podnikových systémů v prostředí Azure Synapse Analytics, PowerBI, ale i OpenSource nástrojích jako např. PostgreSql, Apache Kafka, Vue.js apod.

Pro existující i nové dlouhodobé projekty z oblasti aplikačního vývoje (mezi jinými třeba i redesign stávajících aplikací z platformy Oracle Apex do jiných technologií), stavíme nové týmy, do kterých hledáme seniorní i juniorní vývojáře.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Pokud jste senior, budete:
    • vymýšlet, navrhovat a společně s týmem připravovat technický rozklad řešení podle „business“ zadání tak, aby ho byl tým schopný ho naprogramovat
    • navrhovat obecné knihovny, sady utilit, generátory kódu
    • spolupracovat na tvorbě automatizovaných unit testů a případně i tvorbě obecných knihoven pro podporu komplexnějších testovacích scénářů
    • podílet se na oponentuře kódu ostatních kolegů
  • Jako junior budete:
    • programovat podle připravené technického návrhu řešení
    • spolupracovat na pokrytí vyvinutého kódu automatizovanými testy
    • zlepšovat svoje dovednosti v rámci týmu tak, aby jste se co nejrychleji dostal(a) na úroveň seniorního vývojáře

 Jak vypadá ideální kandidát?

  • Ideálně by to byl full stack developer, tak trochu moderní Leonardo DaVinci, který by na BE uměl PostgreSQL a na FE JavaScript. A vlastně taky si sem tam napsal webovou službu v Node.js a možná občas nějaký ML model v Pythonu. Ale jsme realisti, takže budeme rádi, pokud budete mít zkušenosti jako SQL vývojář, ideálně v PostgreSQL, ale může být i Oracle nebo MS SqlServer.
  • Má zkušenosti s programováním složitějších systémů (integrace systémů, aplikace, webové služby, logika v uložených procedurách) – tzn. umí naprogramovat v procedurálním jazyku složitější kód a umí algoritmizovat „business zadání“.
  • Je to frajer, který se za to, co dělá nestydí a ukáže nám svojí práci / projekt / řešení / kód např. na GitHub

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Možnost spolupracovat jak na HPP, tak na IČO
  • Preferujeme částečný HO (2 dny office) + pružná pracovní doba
  • Zázemí stabilní technologické společnosti, která dlouhodobě roste a stojí si za svými produkty
  • Budete spolupracovat s technicky zdatnými kolegy, od kterých se můžete stále něco učit.
  • Příspěvek na dovolenou 20.000 Kč, kurzy AJ i „klasické“ benefity jako stravenkový paušál, sick days, penzijní připojištění, Multisport kartu, Benefit plus kartu a další
  • Jo a taky firemní akce – většinou v rámci produktových týmů, ale občas se potkáme celá firma a někdy si vyjede projektový tým mimo kancelář společně s týmem našeho zákazníka
  • Jak to u nás vypadá? Podívejte se na Kanceláře Praha a Ostrava

Na čem si v CEOS Data zakládáme?

Nejsme korporát a nejste pro nás ID. Jste pro nás osobnost. Známe se všichni jménem, víme, na čem pracujeme a co nás baví. Rádi se setkáváme nejen v kanceláři, ale třeba i po práci na pivu.

Vaše nápady nezůstanou v šuplíku. Pokud vidíte zlepšení, nebo máte nápad na nový projekt, jsme otevření s vámi jednat.

Umíme pracovat v kanceláři, na dálku i u klienta, vítáme jakoukoliv iniciativu a dokážeme i zafinancovat podnikatelský nápad.

Mnozí z nás jsou vášniví běžci nebo cyklisté. I proto je možné do práce přiběhnout nebo přijet na kole, které je možné si dát do úschovny, dát si sprchu a pak jít pracovat :-).

Dalších nevyjmenovaných důvodů je spousty, ale už i teď si musíte říkat, že to za zkoušku stojí. Pojďte si je k nám najít!

#jobs #itjobs #ceosdata #developer #sql #postgresql

Pokud máte pocit, že by pro vás mohla být naše nabídka zajímavá, pošlete nám své CV na jobs@ceosdata.com. Ozveme se vám a domluvíme se, co dál.

    Soubor nevybrán