SQL developer

Kdo jsme? Jsme CEOS Data, nadšenci do dat, kteří staví klientům rozsáhlé datové sklady a zároveň jim pomáhají šikovnými BI aplikacemi těmto datům porozumět. Naše projekty jsou rozsáhlé, ambiciózní a naším cílem je nejen úspěšné dotažení každého z nich, ale také rozvoj oboru jako takového. 

Jak začíná většina inzerátů? HLEDÁME programátora nebo HLEDÁME kolegu do týmu, pak je seznam dovedností, co potřebují – to je asi důležité, ale nejde to i jinak? Co HLEDÁŠ TY? 

  • Hledáš parťáky, co společně s tebou budou posouvat projekty dál? Hledáš cestu, kde si pohraješ s databázovými technologiemi? 
  • Chtěl/a bys vytvářet webové aplikace, pracovat s datovými sklady (10TB+) a zkrotit velké objemy dat nebo se podílet na údržbě jednoho z největších zákaznických programů v ČR? 
  • Máš zkušenosti s jednou z databází Oracle, PostgreSQL, MS SQL nebo nějakou jinou zajímavou technologií, případně nějakým procedurálním jazykem? 
  • Nejsi rád/a svázaný/á pravidly? U nás nebudeš. Jsme otevření jakýmkoli novým nápadům a technologiím.  
  • Chceš si něco vyzkoušet? Dostat se co nejvíc do hloubky? Dokážeme ti velmi dynamicky postavit prostředí se silnými právy, aby sis mohl/a „pohrát“. 

Teď by se nám hodilo napsat koho HLEDÁME nebo potřebujeme my, ale zkusíme to bez toho. 

Náš programátorský tým jede v PL/SQL a APEXu (verze 20.1). Na databázích a webových aplikacích umí vážně kouzlit a kdyby si měl/a chuť zkusit, zda to bude zapadat do tvých plánů k posunutí se na tvé programátorské cestě, rádi si s tebou popovídáme. 

Něco o nás:  

Nejsme korporát a nejsi pro nás ID. Jsi pro nás osobnost. Známe se všichni jménem, víme, na čem pracujeme a co nás baví. Rádi se setkáváme v kanceláři, ale i po práci nebo na team-buildingu po celé ČR. 

Tvé nápady nezůstanou v šuplíku. Pokud vidíš zlepšení, nebo máš nápad na nový projekt jsme otevření s tebou jednat. Kdo ví? Třeba změníš celou firmu. 

Umíme pracovat v kanceláři, na dálku i u klienta, vítáme jakoukoliv iniciativu a dokážeme i zafinancovat podnikatelský nápad. 

Mnoho z nás jsou vášniví běžci nebo cyklisté. I proto je možné do práce přiběhnout nebo přijet na kole, které je možné si dát do úschovny, dát si sprchu a pak jít pracovat :-). 

Dalších nevyjmenovaných důvodů je spousty, ale už i teď si musíš říkat, že to za zkoušku stojí. Pojď si je k nám najít! 

Pokud máš pocit, že by pro tebe mohla být naše nabídka zajímavá, pošli nám své CV. Do pár dnů se ti ozveme a domluvíme se, co dál. 

    Soubor nevybrán