Team Leader

TEAM LEADER

Jsme CEOS Data – vyvíjíme, implementujeme a provozujeme aplikace i rozsáhlá DWH/BI řešení pro velké společnosti na českém trhu i v zahraničí. Jsme strategický partner celoevropské sítě lékáren Dr. Max pro oblast Analytics & Enterprise SW Development a máme na starosti migraci existujícího on-premise řešení vyvinutého na technologiích Oracle do Cloudu (Microsoft Azure). Migrace zahrnuje změnu několika technických platforem a re-implementaci klíčových podnikových systémů v prostředí Azure Synapse Analytics, PowerBI, ale i OpenSource nástrojích jako např. PostgreSql, Apache Kafka, Vue.js apod.

Pro existující i nové projekty v oblasti aplikačního vývoje stavíme nové týmy a hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Team Leader.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Budete se podílet na budování týmu (typické složení 2 BE a 2 FE vývojáři). Budete chodit spolu s HR na pohovory a vybírat si členy týmu tak, aby vám to klapalo.
  • Musíte rozumět vývoji a umět určovat jeho směr; na vývoji se budete i aktivně podílet (alespoň z počátku).
  • Společně s Product ownerem budete spolupracovat na finalizaci detailního zadání pro tým
  • Budete pomáhat organizovat práci týmu, dohlížet na kvalitu kódu, pokrytí automatizovanými testy a zodpovídat se PO za dodávku

Jak vypadá ideální kandidát?

  • Má předchozí zkušenosti jako developer / architekt / analytik / konzultant, zkrátka někdo, kdo byl hodně blízko vývoji.
  • Orientuje se v agilním řízení a organizaci práce v týmu, tzn.
    • dokáže pomoci zadavateli/PO poradit jak správně specifikovat zadání a akceptační kritéria
    • ví jak na základě zadání připravit rozpad na funkční celky a dokáže ostatní kolegy zapojit tak, aby spolupracovali jako tým a ne jako jednotlivci
  • Občas se vrátí k „manuální práci“ a zaprogramuje si 😊
  • Setkal(a) se s programováním složitějších systémů (integrace systémů, aplikace, webové služby, logika v uložených procedurách nebo na aplikačním serveru)
  • Je systematický(á), zodpovědný(á) a testování nepovažuje za sprosté slovo – naopak rigorózně dbá na maximální pokrytí automatickými testy v rámci dohledu na kvalitu kódu
  • Rozumí tomu, že full-remote nikdy nenahradí osobní kontakt a akceptuje být min. 2x týdně v kanceláři a potkávat se s týmem.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Spoluúčast na dlouhodobých projektech (např. vývoj aplikace na údržbu číselníků; přepis stávajících aplikací z Oracle Apex do jiné technologie)
  • Možnost spolupracovat jak na HPP, tak na IČO
  • Částečný home-office + pružná pracovní doba
  • Zázemí stabilní technologické společnosti, která dlouhodobě roste a stojí si za svými produkty
  • Technicky zdatní kolegové, od kterých se člověk může stále něco učit.
  • Příspěvek na dovolenou, kurzy AJ i „klasické“ benefity jako stravenkový paušál, sick days, penzijní připojištění, Multisport kartu, Benefit plus kartu a další
  • Jo a taky firemní akce – většinou v rámci produktových týmů, ale občas se potkáme celá firma a někdy si vyjede projektový tým mimo kancelář společně s týmem našeho zákazníka
  • Jak to u nás vypadá? Podívejte se na Kanceláře Praha a Ostrava

Na čem si v CEOS Data zakládáme?

Nejsme korporát a nejste pro nás ID. Jste pro nás osobnost. Známe se všichni jménem, víme, na čem pracujeme a co nás baví. Rádi se setkáváme nejen v kanceláři, ale třeba i po práci na pivu.

Vaše nápady nezůstanou v šuplíku. Pokud vidíte zlepšení, nebo máte nápad na nový projekt, jsme otevření s vámi jednat.

Umíme pracovat v kanceláři, na dálku i u klienta, vítáme jakoukoliv iniciativu a dokážeme i zafinancovat podnikatelský nápad.

Mnozí z nás jsou vášniví běžci nebo cyklisté. I proto je možné do práce přiběhnout nebo přijet na kole, které je možné si dát do úschovny, dát si sprchu a pak jít pracovat :-).

Dalších nevyjmenovaných důvodů je spousty, ale už i teď si musíte říkat, že to za zkoušku stojí. Pojďte si je k nám najít!

#jobs #itjobs #ceosdata #teamleader #infra #devops #infrastructure #achitecture #ITarchitecture #ansible #vmware #azure #azuredevops #helm #terraform

Pokud máte pocit, že by pro vás mohla být naše nabídka zajímavá, pošlete nám své CV na jobs@ceosdata.com. Ozveme se vám a domluvíme se, co dál.

    Soubor nevybrán