O nás

Kdo jsme?

Vyvíjíme špičkový, na míru napsaný software, těžíme z dat to nejlepší a navrhujeme na datech založená byznysová řešení.

Jsme experti na pokročilou analýzu dat, stavíme datové sklady připravené na ty největší výzvy, navrhujeme využití Business Intelligence pro konkrétní potřeby našich zákazníků. Naše řešení zahrnuje špičkové technologie a nejnovější přístupy v oboru, jakými jsou využití umělé inteligence, inovativních produktů Oracle, Microsoft, IBM nebo aktuálních vývojářských prostředí.

Naši konzultanti, architekti a vývojáři mají zkušenosti v oborech, jako je zdravotnictví, retail, telekomunikace nebo bankovnictví.

Zákazníci oceňují mnohaletou expertízu konzultantů CEOS Data, aktivní návrhy řešení plynoucí z know-how a znalosti klientova byznysu. Schopnost škálování řešení podle situace i úzká spolupráce s klientem přinášejí extrémní schopnost adaptace a rychlost při nasazování novinek.

Každému klientovi jsou neustále k dispozici naši špičkoví konzultanti, kteří mu okamžitě pomáhají s řešením úkolu a nezatěžují jej zbytečnou formální komunikací. Reakce na aktuální potřeby tak jsou velmi flexibilní a rychlé. Agilním řízením projektů dosahujeme vysoké efektivity vývoje. Vybroušené procesy pak znamenají velmi nízkou chybovost nasazených aplikací.

Našimi klienty se stávají společnosti, které:

  • Potřebují analyzovat velké množství dat a staví na nich svá strategická a provozní rozhodnutí.
  • Využívají zastaralá, nevhodná nebo nedostatečná datová řešení.
  • Očekávají vyšší výkon od managementu v celé organizační vertikále.
  • Neznají potenciál využití Business Intelligence a nevědí, kde začít.
  • Hledají spolehlivého partnera s velkou vývojovou kapacitou a profesionálním přístupem.
  • Rostou a očekávají dostatečně robustní technické řešení pro svá data.

Naši lidé

Více než šedesátičlenný tým společnosti CEOS Data s.r.o. se při své práci opírá o dlouholeté zkušenosti z působení v mnoha významných společnostech (např. Oracle, AT&T, Siemens, Česká spořitelna aj.) i přímé účasti a řízení velkých projektů v České republice i v mezinárodním měřítku.

Základem našeho přístupu je důraz na kvalitu, flexibilitu a výbornou komunikaci s klientem.

Působíme na pobočkách v Praze a Ostravě.

Milan Marťák
Managing Director, zakladatel společnosti
Milan má dlouholeté zkušenosti z mezinárodních společností a budování technologických firem v Silicon Valley. Kromě vedení společnosti se zaměřuje na architekturu systémů a Business Development.
Zuzana Šnajdrová
Customer Care Director, zakladatelka společnosti
Zuzka využívá bohaté mezinárodní zkušenosti z konzultingu a vývoje podnikových systémů pro organizaci a zajištění špičkového zákaznického servisu.
Lukáš Baroch
Business Development Director
Lukáš má na starosti obchodní aktivity firmy včetně akvizice nových zákazníků a projektů, péče o ty stávající a hledání nových investičních příležitostí. Ve své práci se opírá o dlouholeté zkušenosti s projektovým plánováním, B2B agendou a zákaznickým servisem. Perfektně zná schopnosti našich odborníků a dokáže zákazníkovi pomoci s jejich efektivním využíváním.
Pavol Zemaník
Technologický konzultant
Jeho rozsáhlé know-how v oblasti IT řešení a vývoje tvoří základ jeho extrémního přínosu v každém realizovaném projektu. Pavol je špičkový Oracle konzultant a jeden z nejdůležitějších faktorů úspěchu značky CEOS Data.
Vladimír Ira
Marketing
Vladimír je zodpovědný za interní i externí komunikaci a veškeré marketingové aktivity. Opírá o své rozsáhlé zkušenosti řízením marketingu v mezinárodních firmách včetně e-commerce projektů.
Petra Hrabalová
Finance a controlling
Svým mimořádně pečlivým přístupem zajišťuje finanční a účetní zdraví společnosti. Díky její práci mají naši vývojáři klid na svou práci a naši zákazníci dostávají své podklady včas a správně. Petra je zároveň pověstnou dobrou duší ostravské centrály CEOS Data.

Jak šel čas

2008

Založili jsme společnost CEOS Data. Hned od začátku ji tvořili odborníci s dlouholetými mezinárnodními zkušenostmi z vývoje a implementace podnikových systémů v nadnárodních společnostech (Oracle, AT&T, Sanmina-SCI, KLA-Tencor).


V tomto roce také začala spolupráce se značkou Dr.Max, která tvrvá dodnes. Pro společnost Česká lékárna holding a.s. (provozovatel sítě lékáren Dr.Max) v celé oblasti chytrého využívání dat při řízení společnosti. Jako jedni z prvních jsme postavili moderní datové sklady našeho zákazníka na cloudové bázi. Zařadili jsme se tak na úplnou špičku poskytovatelů pokročilých řešení business intelligence a datových skladů.

2009

Našimi klienty se staly významné společnosti jako Magistra lékárny nebo firmy z holdingu Penta.

2010

CEOS Data se stal dodavatelem procesu kontroly billingových systémů pro operátora O2. Úspěšná spolupráce trvá dodnes.

2016

Přestěhovali jsme se do nového sídla v ostravském Moravskoslezském inovačním centru. Nové prostory zaměstnancům nabídly například 170metrovou terasu, vlastní lezeckou stěnu přímo v prostorách kanceláře nebo relaxační a coworkingové zóny.

2017

Otevřeli jsme pražskou pobočku, která převzala například business development agendu, velkou část vývoje a řízení operations.

2018

Je nás už přes padesát! V polovině roku 2018 přesáhl počet zaměstnanců společnosti padesátku, a CEOS Data tak dokáže garantovat dostatek interních zdrojů i pro budoucí projekty velkého rozsahu.

2019

Rychlý růst počtu zaměstnanců nás dovedl ke změně pražské adresy. Od začátku roku pracujeme v moderních krčských kancelářích s krásným výhledem na Prahu.

 

Co říkají naši klienti

Next Prev
"V datovém skladu a řešení BI máme k dispozici nástroje, které nám umožňují sledovat celou společnost na každé úrovni řízení s odpovídající úrovní detailu zobrazení. Řešení datového skladu a BI i bezprecedentní kvalita služeb Ceos Data nám pomáhají soustředit se na práci bez nutnosti zabývat se technickými detaily zpracování dat."
Ing. Jan Drábek
financial controller, Dr. Max
"Díky segmentaci a analýze našich zákazníků a produktového portfolia implementované společností CEOS Data v rámci projektu CRM Dr.Max jsme schopni lépe posoudit potřeby našich klientů a vyhodnotit efektivitu marketingových kampaní."
Mgr. Luboš Korbelář
komerční ředitel, Dr. Max